Щодо рахунків за спожиту електроенергію

10 лют 2020

Щодо рахунків за спожиту електроенергію

Шановні споживачі ТОВ «Черкасиенергозбут», у лютому усі ви отримаєте рахунки за спожиту у січні електричну енергію. Але цього разу вони будуть дещо незвичного вигляду, оскільки міститимуть багато корисної інформації.

Отже, що потрібно знати нашим споживачам про січневі квитанції:
Щодо рахунків за спожиту електроенергію
1. З лютого 2020 року адресну доставку рахунків за спожиту електричну енергію для побутових споживачів в межах міст Черкаської області (Городище, Жашків, Звенигородка, Ватутіне, Золотоноша, Кам’янка, Канів, Корсунь-Шевченківський, Монастирище, Сміла, Тальне, Умань, Христинівка, Черкаси, Чигирин, Шпола) будуть виконувати працівники АТ «Укрпошта» згідно з укладеним договором. Доставка рахунків по селищам міського типу та селам залишається без змін. 
Тобто, для споживачів нічого не зміниться – вони, як і раніше, будуть отримувати платіжки у свої поштові скриньки. Але якщо раптом виникнуть непорозуміння або Ви не отримаєте рахунок – телефонуйте до кол-центру ТОВ «Черкасиенергозбут» (номери телефонів (0472) 31-88-31, 31-88-13, (067) 510-54-57, (067) 510-54-58).

2. У рахунках Ви також знайдете статистичні дані щодо частки кожного джерела енергії, яка була використана у загальній структурі балансу купленої та/або виробленої електричної енергії на власних електроустановках та вплив на навколишнє середовище, спричинений таким виробництвом електроенергії (питомі показники викидів CO2 та радіоактивне забруднення) за 2019 рік.

3. Крім того, рахунок за спожиту у січні електричну енергію міститиме інформацію про право споживача на зміну електропостачальника, а сама процедура такої зміни детально описана.

4. Січневий рахунок інформує споживачів і про порядок зняття показів засобів вимірювання та оплати спожитої електричної енергії. Тобто кожен споживач зможе нагадати собі про те, хто, як і коли має знімати покази лічильника електроенергії та здійснювати оплату за виставленим рахунком.

Крім цього, повідомляємо, що побутові споживачі Черкаської області мають можливість сплатити рахунки за спожиту електричну енергію у точках приймання платежів АТ «Укрпошта» без оплати комісії за послуги з приймання платежів від платників.