Спробуй переваги електронного документообміну!

21 кві 2020

Спробуй переваги електронного документообміну!

ТОВ «Черкасиенергозбут» продовжує роботу над вдосконаленням якості сервісу для своїх споживачів і намагається рухатися в ногу з часом. Так, в умовах карантину нагальною стала можливість дистанційного обслуговування, тому відтепер для усіх юридичних споживачів нашого Товариства став доступним електронний документообіг за допомогою сервісу Paperless.

Що ж це таке?
Paperless – це сервіс для компаній та підприємців, що забезпечує документообіг в електронній формі.
✔ Paperless економить Ваш час: з ним не потрібно вручну підписувати паперові примірники документів і очікувати на їх пересилання – електронно-цифровий підпис дозволяє моментально їх підписати і доставити адресату.
✔ Paperless економить кошти: з ним Ви не витрачаєтесь на друк, зберігання документів та кур’єрські послуги – документи надсилаються так само легко, як електронні листи.
✔ Paperless економить місце: з ним не потрібні численні шафи та папки для зберігання документів – всі документи чітко структуровані і надійно збережені.

Детальніше про те, як користуватися сервісом, можна дізнатися з інструкції для користування електронним документообміном. Також надзвичайно важливим є те, що сервіс Рaperless є безкоштовним. Плата за користування ним відсутня, незалежно від кількості завантажених документів.

Давайте разом дотримуватись правил карантину і обмінюватись документами дистанційно!

А відповіді на всі питання, що виникатимуть у процесі користування сервісом електронного документообігу, Ви можете отримати за телефонами Ваших Центрів обслуговування споживачів.

ТОВ «Черкасиенергозбут» дякує кожному своєму споживачеві, хто відповідально споживає електроенергію та вчасно оплачує рахунки. Будьте здорові!