Звіт про виконання Колективного договору

29 кві 2020

Звіт про виконання Колективного договору

Дотримання соціальної дистанції, засоби індивідуального захисту та спілкування за допомогою сучасних методів комунікації – саме так пройшли збори трудового колективу ТОВ «Черкасиенергозбут».

В умовах карантину заборонені масові заходи, але ж обов’язків роботодавців та профспілки ніхто не скасовував. Тому вирішено було проводити збори в режимі селекторної наради. Розміри актової зали Товариства зробили можливою і особисту присутність деяких представників колективу. Майже усі вони відзначили дивне відчуття, яке викликало сидіння на відстані 1,5 м одне від одного, до того ж, ще й в захисних масках.

Проте збори відбулися. Присвячені вони були, в першу чергу, звіту про виконання Колективного договору. Керівництво та первинна профспілкова організація прозвітувала про виконання положень колдоговору протягом року. Перед усім, вони звернули увагу присутніх, що 2019-й став першим роком роботи Товариства і лише завдяки злагодженій роботі трудового колективу вдалося налагодити роботу та виконувати усі поставлені завдання з дотриманням норм та вимог чинного законодавства.

Увага приділялася забезпеченню працівників матеріально-технічними ресурсами, необхідними для якісного виконання своїх посадових обов’язків, та створенню належних умов праці. Так, протягом року проводилися ремонти приміщень, відбувалися закупівлі необхідних меблів, обладнання та оргтехніки. Це дозволило створити достатньо комфортні умови для виконання службових обов’язків працівниками Товариства та забезпечило зручність обслуговування споживачів.

У частині режиму праці та відпочинку забезпечувалося дотримання встановлених законодавством норм тривалості робочого дня, обідньої перерви, компенсації за роботу у вихідні та святкові дні. Надавалися основні, додаткові відпустки та відпустки без збереження заробітної плати, передбачені чинним законодавством. Також надавалися щорічні додаткові відпустки за особливий характер роботи працівникам Товариства з ненормованим робочим днем. Виплачувалися різні види матеріальної допомоги та винагороди до Дня енергетика, 8 березня, Дня захисника України. За рахунок профспілки відпочивали та оздоровлювалися діти працівників віком до 18 років, надавалися новорічні дитячі подарунки.

За результатами голосування трудового колективу, виконання колективного договору з боку роботодавця та профспілки було визнано як задовільне. Також відбулося прийняття змін до Колективного договору та Правил внутрішнього трудового розпорядку, які розроблялися з урахуванням побажань членів колективу. Тож, сподіваємось, що прийняті зміни сприятимуть більш ефективному виконанню своїх обов’язків як з боку керівництва, так і з боку працівників ТОВ «Черкасиенергозбут».