Футбольні

31 сер 2020

Футбольні "Титани"

У одній з попередніх публікацій ми писали про знайомство представників ТОВ "Черкасиенергозбут" з юними футболістами із Золотоноші.

Минув певний час, за який маленькі спортсмени здобули важливу перемогу у турнірі "Золотоноша Athletic Cup", в якому приймали участь 8 команд серед, яких найсильніші команди Черкас і Переяслава.

Керівництво Товариства також не гаяло часу: була вигадана нова назва команди, яка надихатиме підопічних на подальші перемоги; розроблено відповідний назві логотип команди; закуплено та брендовано нову якісну футбольну форму.

І ось напередодні нового важливого турніру представники Товариства завітали до майбутніх зірок світового спорту, щоб представити їм новий футбольний бренд, який, сподіваємося, вже зовсім скоро стане відомим і впізнаваним. Ну і звісно ж, вручити нову форму.

Отже, презентуємо Вашій увазі нову перспективну футбольну команду «Титани», гравців якої вже намагаються заполучити кращі українські клуби, серед яких і ФК "Шахтар".

Вони юні і потужні. Вони спритні і сильні. І ми впевнені, що маленькі «Титани» неодмінно стануть шановані серед футбольних клубів України і світу!

Тож, вболіваємо за майбутнє спорту та очікуємо, що вони швидко зможуть порадувати своїх відданих вболівальників, серед яких увесь дружній колектив ТОВ "Черкасиенергозбут", новими здобутками та перемогами.

Успіхів, перемог та яскравих голів вам, Титани!