Новостворений Смілянський осередок та його новий очільник

03 вер 2020

Новостворений Смілянський осередок та його новий очільник

Керівництвом ТОВ «Черкасиенергозбут» було прийнято рішення щодо ряду змін в організаційній структурі Товариства, які спрямовані на оптимізацію виробничих процесів.
 
Однією з таких змін стало створення нового, так званого, Смілянського осередку ЦОС. До складу цього об’єднання увійшли безпосередньо Смілянський, а також Кам’янський, Чигиринський і Шполянський центри обслуговування споживачів. Очільником новоствореного осередку став Валентин Головченко – досвідчений фахівець, який має великий досвід роботи в енергетиці та зарекомендував себе як ефективний керівник.

Для довідки: ТОВ «Черкасиенергозбут» наразі є найбільшою енергопостачальною компанією Черкаської області і її центри обслуговування споживачів розміщені в усіх районах Черкащини. Кожен з них очолює начальник групи. Окрім цього, для більш ефективної роботи, ЦОС об’єднані в так звані осередки, яких, станом на сьогодні, виділено шість. Детальніше з розподілом ЦОС по осередках Ви можете ознайомитися за посиланням http://energozbut.ck.ua/pidrozdily.html

Певні зміни торкнулися також і Канівського осередку – тепер до нього, окрім Канівського та Корсунь-Шевченківського, відноситиметься також і Городищенський центр обслуговування споживачів.

Сподіваємось, що такі організаційні рішення сприятимуть підвищенню якості обслуговування та комфорту споживачів, а також оптимально задовольнятимуть виробничі потреби нашого Товариства.