Електроопалення

 

 

Інформація для побутових споживачів щодо застосування тарифу на електричну енергію для населення, яке проживає в житлових будинках, обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками

Розрахунки населенням за спожиту електричну енергію проводяться по тарифах, визначених постановою НКРЕКП України «Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню» від 26.02.2015 №220 (далі – Постанова НКРЕКП).

Постановою НКРЕКП з 01 березня 2017 року встановлені тарифи на електричну енергію, що відпускається населенню, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (у т.ч. в сільській місцевості):

У період з 01 жовтня по 30 квітня (включно) за обсяг, спожитий до 3000 кВт.год. електроенергії на місяць (включно) – по 90 коп. за 1 кВт.год з ПДВ, а понад 3000 кВт.год. електроенергії на місяць – 168 коп. за 1кВт.год з ПДВ;

З 01 травня по 30 вересня (включно) за обсяг, спожитий до 100 кВт.год. електроенергії на місяць (включно) – по 90 коп. за 1 кВт.год. з ПДВ, а понад 100 кВт.год. електроенергії на місяць – 168 коп. за 1кВт.год. з ПДВ.

 

Для застосування тарифу для населення, яке проживає в житлових будинках, обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (у тому числі у сільській місцевості) побутовим споживачам необхідно:

1. Звернутись до центра обслуговування споживачів (ЦОС) ТОВ «Черкасиенергозбут» з письмовою заявою про застосування тарифу на електроопалення.

2. Надати копію підписаного оператором системи розподілу паспорта точки розподілу електричної енергії об’єкта споживача з приміткою щодо можливості застосування тарифу на електроопалення та останні покази засобу обліку електричної енергії. Для отримання паспорта точки розподілу електричної енергії споживачу необхідно звертатись до структурного підрозділу (РЕМ) ПАТ «Черкасиобленерго».

3. Укласти у паперовій формі договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг з ТОВ «Черкасиенергозбут», для цього необхідно надати такі документи:

- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або реєстраційного номера картки платника податків або копію паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера, офіційно повідомили про це відповідні органи державної влади і мають відмітку у паспорті);

- копію документа, яким визначено право власності чи користування (оренда, позичка, управління тощо) на об'єкт (приміщення), або копію документа, що підтверджує право власності чи користування на земельну ділянку (у разі відсутності на відповідній земельній ділянці об'єкта);

- копію декларації (повідомлення) про початок виконання будівельних робіт або дозволу на виконання будівельних робіт (для укладення договору споживача про надання послуг з розподілу (передачі) та постачання електричної енергії на будівельні майданчики, якщо наявність такого дозволу є обов'язковою або зазначені документи вимагаються законодавством у сфері містобудування) та/або у визначених законодавством випадках - копію декларації про готовність об'єкта до експлуатації або сертифіката (для новозбудованих та реконструйованих електроустановок).

 

Шановні споживачі !

Звертаємо вашу увагу на те, що тариф для населення, що проживає житлових будинках обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (у тому числі у сільській місцевості) застосовується тільки до житлових будинків, по яким завершено будівництво, укладено договір споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії з оператором системи розподілу ПАТ «Черкасиобленерго» та укладено договір про постачання електричної енергії з постачальником універсальних послуг ТОВ «Черкасиенергозбут».

  Форма ЗАЯВИ споживача для застосування тарифу електроопалення.