Загальна інформація


ТОВ «Черкасиенергозбут» – це компанія-постачальник електричної енергії, яка здійснює свою діяльність у межах всієї України, співпрацює з енергетичними компаніями Європи та є постачальником універсальних послуг у межах Черкаської області.

Розгалужена мережа з 20-ти Центрів обслуговування споживачів географічно охоплює всю територію Черкаської області. Клієнтська база Товариства нараховує понад 600 000 побутових споживачів, а також понад 15 000 юридичних споживачів з різних частин України.

Наша головна перевага – це досвідчені та кваліфіковані працівники, які присвятили своє життя енергетиці. Багаторічний досвід колективу компанії сприяє чіткому розумінню функцій, які необхідно виконувати, щоб забезпечити потреби наших споживачів в надійному і якісному постачанні електричної енергії.

Наші цінності:
✺ Споживач – це цінний партнер, думка якого важлива; це той, заради кого ми будуємо свою політику на принципах якісного надання послуг, чіткого, оперативного і своєчасного обслуговування; це той, чию довіру ми прагнемо виправдати; це той, хто допомагає нам стати краще.
✺ Надійність – це стабільність досягнень, прогрес і просування вперед; це фінансова стабільність і незаперечна репутація; це високий ступінь стійкості; це здатність виконувати взяті зобов'язання.
✺ Відповідальність – це вміння розраховувати свій час, відповідати за свої вчинки і тримати слово; це неухильне виконання обіцяного; це твердість і невтомність; це вміння приймати рішення в складних ситуаціях; це розуміння наслідків, які можуть спричинити рішення або дії.
✺ Організованість – це чіткий порядок дій; це вміння неухильно дотримуватися чіткого графіку; це раціональне використання часу.
✺ Клієнтоорієнтованість – це об'єктивність і універсальність принципів; це неупередженість оцінки; це прагнення до справедливості; це повага до часу партнера; це відкритість і непідкупність; це бездоганність і моральність; це чесна гра за чіткими правилами; це зацікавленість у комфорті і розуміння інтересів наших споживачів.
✺ Професіоналізм – це здатність систематично, ефективно і надійно виконувати складну діяльність в найрізноманітніших умовах; це висока майстерність, глибоке оволодіння професією, якісна, професійна робота; це знання всіх тонкощів і деталей своєї професії і нескінченний інтерес до неї.

Наше найменування: Товариство з обмеженою відповідальністю «Черкасиенергозбут»
Дата заснування: 14 вересня 2018 року
Наша адреса: м. Черкаси, вул. Благовісна, 166
Наші телефони: (0472) 316-316, (0472) 316-631, (067) 510-54-58, (067) 510-54-57
Наш сайт: energozbut.ck.ua
Наша електронна пошта: energozbut.ck@gmail.com
Наш Telegram-чат: за посиланням, або QR-код:

 ТОВ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ" - ТВІЙ ВИБІР!