Нові квитанції з попередженням про відключення боржників почнуть надходити з 12 квітня

11 кві 2019

Нові квитанції з попередженням про відключення боржників почнуть надходити з 12 квітня

    Шановні споживачі! З 12 квітня ТОВ «Черкасиенергозбут» починає надсилати квитанції за електричну енергію, спожиту у березні поточного року. 
   ТОВ «Черкасиенергозбут» звертається до споживачів з проханням оплатити виставлені рахунки до 20 квітня, як це і передбачено Правилами роздрібного ринку електричної енергії. Повідомлення щодо порядку оплати, суми заборгованості, а також заходи, які має право вчинити постачальник електричної енергії в разі несплати споживачем боргу за електроенергію, читайте на звороті квитанції. 
   Цитуємо текст, що на звороті квитанції:
   «ПОПЕРЕДЖЕННЯ про припинення постачання електричної енергії споживачу-боржнику у разі наявності заборгованості за спожиту електроенергію за період січень-березень 2019 року. Відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії ТОВ «Черкасиенергозбут» повідомляє Вам, як споживачу, що з 10-00 години 10 травня 2019 року електропостачальник припиняє повністю постачання електричної енергії у разі наявності заборгованості за спожиту електричну енергію. Сума заборгованості з оплати за електричну енергію складає ( у кожній квитанції конкретно вказано суму заборгованості) грн.  
Оплату за спожиту електричну енергію необхідно здійснити протягом 10 робочих днів від дня отримання рахунка. 
   Відновлення постачання електричної енергії проводиться протягом 3 робочих днів у містах та 5 робочих днів у сільській місцевості тільки після повної сплати заборгованості та відшкодування споживачем витрат на здійснення робіт з припинення та відновлення електропостачання, які орієнтовно становлять: на лічильнику (квартира) – від 350 грн; на опорі (приватний будинок) – від 1500 грн. до 4000 грн. 
   Адміністрація ТОВ «Черкасиенергозбут».