Монетизація субсидій триватиме, - Володимир Гройсман

22 травня 2019

Монетизація субсидій триватиме, - Володимир Гройсман

 З жовтня цього року Кабінет Міністрів України планує продовжити роботу щодо впровадження монетизації субсидій.
   Процес монетизації комунальних субсидій і пільг – це не разова акція, а планомірний процес, який почався і буде продовжено. Ці кошти – це державна підтримка, і вона належить людям. Про це в ефірі телеканалу «Україна» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, - пише  «Урядовий портал».
   Глава Уряду наголосив, що процес монетизації субсидій тісно пов’язаний з процесами модернізації комунального господарства, відповідальність за які несе місцева влада. Завдяки реформі децентралізації на місця переданий значний ресурс, який потрібно витратити на оновлення мереж, встановлення приладів обліку, впровадження заощадливих технологій.
  «Люди мають державну підтримку на оплату послуг. Це важливо. Статистика говорить таке: ми монетизували субсидії для 3,4 млн домогосподарств. На це направили 5,7 млрд грн, – сказав Володимир Гройсман. – Це гроші людей. Треба аби люди отримували кошти і розуміли ціну і вартість послуг».
  Також Прем’єр-міністр України зазначив, що досвід монетизації субсидій буде врахований і при монетизації інших пільг. Робота в цьому напрямку почнеться, за словами Глави Уряду, вже з жовтня поточного року.