ДО УВАГИ ПОБУТОВИХ ТА МАЛИХ НЕПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ!

27 лис 2018

ДО УВАГИ ПОБУТОВИХ ТА МАЛИХ НЕПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ!

    З Нового року почнуть діяти нові правила постачання електроенергії споживачам. Суть змін пояснює поблікація на сайті ПАТ"Черкасиобленерго".

На виконання положень Закону України "Про ринок електричної енергії” з 1 січня 2019 року послуги з розподілу (передачі) та постачання електроенергії споживачам в Україні (в тому числі в Черкаській області) надаватимуть дві різні компанії.

Оператор системи розподілу – ПАТ "Черкасиобленерго".

Електропостачальник універсальної послуги – ТОВ "Черкасиенергозбут".

Кожна компанія буде зосереджена на своїх завданнях, а тому передбачається надання послуг споживачам якісніше й оперативніше.

Як продовжити споживати електроенергію з 1 січня 2019 року?

Для комфортного та безперервного продовження користуватися електроенергією, необхідно тільки приєднатися до договору про надання послуг із розподілу електроенергії – ПАТ «Черкасиобленерго», а також окремо – до договору пропостачання електроенергії постачальником універсальних послуг – ТОВ Черкасиенергозбут.

УВАГА! Споживачам не потрібно спеціально відвідувати Центри обслуговування споживачів (РЕМи) або телефонувати до кол-центру, для приєднання до цих договорів. Держава передбачила спрощену процедуру приєднання: усе, що необхідно зробити, – це продовжити користуватися послугами та своєчасно оплачувати рахунки. Для більшої впевненості пропонуємо підписати заяви-приєднання та повернути їх.

Якщо споживач не подасть письмового повідомлення про заперечення в укладенні (приєднані до) публічного договору, сплатить рахунок та/або продовжить споживати електроенергію – це буде вважатися його згодою з умовами публічного договору й автоматично приєднає його до послуг двох компаній – постачальника електроенергії універсальної послуги та розподільчої компанії.

Зміни в рахунках та передача показів

- У побутових та малих непобутових споживачів і надалі залишається один рахунок за електроенергію, у якому з’являться два окремі рядки: вартість послуг із розподілу та вартість електроенергії.

- Тариф для побутових та малих непобутових споживачів і далі регулюється державою. Перший оновлений рахунок побутові споживачі отримають у лютому 2019року за електроенергію, спожиту в січні.
Зверніть увагу, всі розрахунки проводяться через постачальника універсальної послуги ТОВ "Черкасиенергозбут”.

Оплата ж за електроенергію спожиту включно по грудень 2018 року здійснюється виключно на рахунок ПАТ "Черкасиобленерго”.

- Споживач, що є побутовим, зобов’язаний щомісяця станом на 01 число місяця знімати фактичні показники лічильника електричної енергії та надавати їх Оператору системи розподілу в один із таких способів:
• через особистий кабінет побутового споживача на сайті ПАТ "Черкасиобленерго"
• скориставшись мобільним додатком Viber через паблікчат ПАТ "Черкасиобленерго"
• за формою "Передати покази лічильника" на сайті ПАТ "Черкасиобленерго"

зателефонами кол-центру ПАТ "Черкасиобленерго": (0472) 33-87-87, (050) 434-87-87, (093) 170-40-57, (067) 690-48-48