Щодо підвищення тарифу на передачу електроенергії

23 чер 2020

Щодо підвищення тарифу на передачу електроенергії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) днями повідомила про свій намір підвищити тарифи на передачу електроенергії майже в чотири рази.

На думку ТОВ «Черкасиенергозбут» такий захід матиме досить неприємні наслідки, оскільки у кінцевому підсумку платити за все це будуть споживачі. Але постраждають не лише споживачі, але й усі електропостачальники, які мають оплачувати послугу передачі авансом. Особливо це стосується постачальників універсальної послуги, які повинні платити наперед за весь обсяг електричної енергії, яка закуповується для забезпечення потреб побутових споживачів. При цьому населення відшкодовує ці кошти з трьохтижневою затримкою.

В ситуації, що склалася, ТОВ «Черкасиенергозбут» цілком підтримує думку в.о. міністра енергетики Ольги Буславець, яка вважає, що підвищення тарифу на передачу ПрАТ «НЕК "Укренерго"» може бути лише останнім заходом, коли всі інші можливості будуть вичерпані. Позиція Товариства наступна: ситуація на ринку електроенергії дійсно потребує реагування з боку влади та регулюючих органів, проте вирішення проблем має відбуватися шляхом впровадження низки системних, ефективних заходів, що сприятимуть комплексному врегулюванню проблемних питань, і які не дозволять покласти весь тягар виходу з кризи на плечі сумлінних споживачів та електропостачальників.

Тож, не зважаючи на ймовірні зміни, ТОВ «Черкасиенергозбут» продовжує інформувати споживачів про важливість вчасних розрахунків за спожиту електроенергію та висловлює щиру подяку усім своїм сумлінним платникам.