Про ціни на електроенергію для побутових споживачів

28 вер 2020

Про ціни на електроенергію для побутових споживачів

Останнім часом в українських ЗМІ почала з’являтися інформація про підвищення ціни на електричну енергію для побутових споживачів з 1 жовтня 2020 року.

Ця інформація не є підтвердженою. Відповідно до чинного законодавства нові тарифи на електроенергію мають бути опубліковані не пізніше ніж за 20 днів до їх застосування (крім випадків, коли рішення про зміну тарифів приймається Кабінетом Міністрів України).

Наразі, до ТОВ «Черкасиенергозбут» як до єдиного на території Черкаської області постачальника електроенергії для побутових споживачів, інформації про прийняття чи затвердження законодавчих актів, у відповідності до яких міг би бути змінений тариф за 1кВт.год для населення, не надходило. Відтак, з 1 жовтня 2020 року ціни для побутових споживачів мають залишитися без змін.

В подальшому, для уникнення непорозумінь не забувайте передавати покази лічильників, вчасно оплачуйте рахунки та слідкуйте за повідомленнями на нашому сайті, сторінці у Фейсбуці та Telegram-каналі.

ТОВ «Черкасиенергозбут» розуміє важливість питання ціни на електричну енергію для пересічних громадян, тому неодмінно інформуватиме про всі зміни одразу після отримання підтвердженої інформації.

Довіряйте лише перевіреним даним достовірних джерел та будьте здорові!