Відкрите обговорення тарифу ПУП

29 вер 2020

Відкрите обговорення тарифу ПУП

28 вересня відбулося відкрите обговорення питання щодо встановлення тарифу на універсальні послуги ТОВ «Черкасиенергозбут» на 2021 рік. 

Нагадаємо, що такі обговорення відбуваються щороку на виконання Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 866 від 30.06.2017 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (зі змінами).

На відкритому обговоренні були присутні представники Черкаської обласної державної адміністрації, якими були висунуті пропозиції щодо складових тарифу постачальника універсальних послу, більшість яких було враховано. Також до уваги були прийняті уточнені дані щодо обсягів споживання електричної енергії.

В результаті відкритого обговорення, було прийнято рішення підтримати проект тарифу на універсальні послуги ТОВ «Черкасиенергозбут» на 2021 рік, розрахований згідно з вимогами Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг, затвердженої постановою НКРЕКП від 05.10.2018р. № 1176

З протоколом засідання можна ознайомитися тут.