Вчасно оплачуйте рахунки за спожиту електроенергію

19 жов 2020

Вчасно оплачуйте рахунки за спожиту електроенергію

Шановні споживачі, нагадуємо вам про необхідність своєчасної та в повному обсязі оплатити за спожиту електричну енергію!

Правилами роздрібного ринку електроенергії передбачено, що рахунки за спожиту електроенергію мають бути оплачені не пізніше 20 числа наступного місяця. Якщо Ви до сьогодні, з певних причин, цього поки що не здійснили – радимо не гаяти час і оплатити спожиту електричну енергію якомога швидше.

Важливо здійснювати оплату вчасно, тому що кошти, в залежності від установи, де вони сплачені, можуть надходити на рахунок протягом певного терміну, який може сягати 7 банківських (робочих) днів від дня здійснення платежу. Через цю особливість багато споживачів незадоволені отриманими СМС-повідомленнями про наявну заборгованість. Тож, щоб уникнути неприємних емоцій та витрачання часу на з’ясовування причин такого інформування, оплачуйте свої рахунки вчасно!

В умовах карантину, що триває, вчергове закликаємо Вас: споживайте електроенергію відповідально, намагайтеся заощаджувати за рахунок ефективного використання електроенергії. Такі прості дії допоможуть зекономити Ваші кошти, а своєчасна оплата дозволить уникнути досить неприємних наслідків.

ТОВ «Черкасиенергозбут» вдячний кожному своєму споживачеві, який сумлінно розраховується за використану електроенергію і закликає піклуватись про себе і своїх близьких, дбати про здоров’я, бо це найцінніше, що у нас є!