Юні підопічні ТОВ «Черкасиенергозбут» з черговим здобутком

19 лют 2021

Юні підопічні ТОВ «Черкасиенергозбут» з черговим здобутком

Чергову важливу для себе перемогу здобули юні футболісти з команди «Титани», посівши почесне 3-тє місце у Срібній лізі зимового кубку «Табло-Дніпро-80».

Зимовий дитячий турнір з футзалу відбувся у Черкасах у першій половині лютого. Учасниками його стали кращі команди Черкас, представники міст Кропивницький, Кременчук, Біла Церква та, звісно ж, наші друзі – Золотоніськи «Титани».

Змагання розпочалися з групового етапу за результатами якого команди були розподілені між двома лігами – Срібною та Золотою. Наші юні друзі потрапили до Срібної ліги, в якій у напруженій боротьбі за «бронзу» із командою «Зірка» з Кропивницького здобули впевнену перемогу.

На думку тренерів команди Вадима Гонщика та Сергія Труби, участь у такому турнірі для команди «з провінції» вже є визнанням професійної майстерності. А високий результат, якого досягли вихованці ДЮСШ «Золотоноша», був відмічений і тренерами інших команд: прагнення перемоги, завзятість, виважений підхід до стратегії і тактики та висококласна техніка гри не залишилися непоміченими. 

Кращим гравцем команди за результатами турніру було визнано Івана Шевченка. Ця майбутня зірка світового футболу, не зважаючи на свій юний вік (більшість гравців турніру є 2010, а наш Іван лише 2012 року народження), спромоглася забити яскравий гол у ворота команди «Кремінь» з міста Кременчук, що посіла друге місце в Золотій лізі турніру.

Що ж, юні «Титани», ваші здобутки дійсно вражають, проте ми очікуємо від вас ще більших звершень! Ми у вас віримо, і впевнені, що вже незабаром будемо пишатися тим, що наші друзі стали володарями кубків не лише українських, але й кращих світових турнірів!

Яскравих перемог та спортивного везіння!