Вчасно оплачуйте рахунки за спожиту електроенергію

26 лют 2021

Вчасно оплачуйте рахунки за спожиту електроенергію

До уваги споживачів!

У лютому 2021 року спостерігається низький рівень оплати рахунків за спожиту електричну енергію. Особливо критичною є ситуація з розрахунками побутових споживачів, серед яких оплата складає лише 70%. Відтак, ТОВ «Черкасиенергозбут» інформує про необхідність вчасної оплати рахунків.

Закликаємо усіх побутових споживачів відповідально ставитися до виконання своїх зобов’язань щодо вчасної оплати та нагадуємо, що весь обсяг електроенергії, яка використовується споживачами протягом місяця, має бути оплачений постачальником наперед. Тому вчасна оплата спожитої електричної енергії забезпечить світлом і затишком ваші оселі.

Також просимо звернути увагу на виконання своїх обов’язків згідно з договорами про постачання електричної енергії і непобутових споживачів.

Для покращення стану розрахунків і здійснення Вашого особистого внеску у врегулювання ситуації, що склалася, необхідно виконати прості кроки:
- погасити борги за спожиту електроенергію;
- максимально здійснити оплату відповідно до авансових платежів;
- за можливості, внести кошти наперед;
- своєчасно, а за можливістю, і заздалегідь оплатити рахунки авансових платежів на наступний місяць.

Інформуємо, що з метою уникнення неплатежів нашим Товариством вживатимуться усі можливі заходи по зниженню заборгованості, серед яких відключення боржників (непобутові споживачі) та позови до суду. У випадку подання позовної заяви про заборгованість до суду боржникові, окрім самої суми заборгованості, доведеться додатково оплатити судові витрати, розмір яких сягає близько 2 тис грн.

ТОВ «Черкасиенергозбут» дякує усім сумлінним споживачам, які вчасно і в повному обсязі оплачують свої рахунки та відповідально ставляться до виконання договірних зобов’язань!