Щодо компенсації за спожиту електроенергію

06 кві 2021

Щодо компенсації за спожиту електроенергію

Шановні споживачі!

Як вам відомо, 01.02.2021 Кабінетом Міністрів України було затверджено постанову №64, якою передбачалося нарахування компенсації за спожиту електроенергію окремим категоріям споживачів протягом першого кварталу 2021 року.

Тобто, останнім місяцем, за який нараховувалася компенсація, був березень, а безпосередньо суми нарахованої компенсації споживачі побачать у своїх рахунках вже найближчими днями.

У квітні компенсація вже не нараховуватиметься, втім постановою, зазначеною вище, передбачена можливість здійснення перерахунків обсягу споживання споживачам, які мають право на отримання компенсації. Відповідні заявки електропостачальники мають подати до Мінсоцполітики до 1 травня 2021 року.

Отже, якщо Ви мали право на отримання компенсації, але за певних причин маєте сумніви щодо відповідності обсягів електричної енергії, правильності нарахування компенсації тощо, обов’язково зверніться до свого центру обслуговування споживачів для врегулювання питань, що виникли. Зробити це потрібно до 20 квітня 2021 року. 

Дякуємо за розуміння та вчасну оплату рахунків за спожиту електричну енергію.