Вчасно оплачуйте рахунки за спожиту електроенергію

18 травня 2021

Вчасно оплачуйте рахунки за спожиту електроенергію

Шановні споживачі, нагадуємо вам про необхідність своєчасно та в повному обсязі оплатити спожиту протягом квітня електричну енергію!

Правилами роздрібного ринку електроенергії передбачено, що рахунки за спожиту електроенергію мають бути оплачені не пізніше 20 числа наступного місяця. Якщо Ви до сьогодні, з певних причин, цього поки що не здійснили – радимо не гаяти час і оплатити спожиту електричну енергію якомога швидше.

Важливо здійснювати оплату вчасно, тому що кошти, в залежності від установи, де вони сплачені, можуть надходити на рахунок протягом певного терміну, який може сягати 7 банківських (робочих) днів від дня здійснення платежу. Через цю особливість багато споживачів незадоволені отриманими СМС-повідомленнями про наявну заборгованість. Тож, щоб уникнути неприємних емоцій та витрачання часу на з’ясовування причин такого інформування, оплачуйте свої рахунки вчасно! Звертаємо увагу, що ТОВ "Черкасиенергозбут" частково компенсує комісію за послуги з приймання платежів побутових споживачів при оплаті рахунків за спожиту електричну енергію у точках приймання платежів АТ "Укрпошта".

Нагадуємо, що несвоєчасна оплата рахунків може призвести до скасування житлової субсидії.

ТОВ «Черкасиенергозбут» наразі проводить активну роботу по примусовому стягненню заборгованості. Оскільки зміни в законодавстві не залишають постачальникам можливості очікувати оплату від споживачів понад один місяць, то усі електропостачальні компанії чітко контролюють терміни оплати і вживають заходів по недопущенню накопичення заборгованостей. Наше Товариство не є винятком, тому щомісяця готуються сотні позовних заяв. 

Отже, якщо Ви не бажаєте понести додаткові витрати на оплату судового збору, який наразі складає понад 2000 грн, вчасно оплачуйте свої рахунки!

В умовах карантину, що триває, нагадуємо про можливість онлайн-оплати рахунків – це убезпечить Вас від зайвих контактів.

ТОВ «Черкасиенергозбут» вдячне кожному своєму споживачеві, який сумлінно розраховується за використану електроенергію і закликає піклуватись про себе і своїх близьких, бо наявність електропостачання є запорукою Вашого добробуту!

Дякуємо, що Ви з нами!