Відкрите обговорення тарифу ПУП

28 вер 2021

Відкрите обговорення тарифу ПУП

Сьогодні відбулося відкрите обговорення питання щодо встановлення тарифу на універсальні послуги ТОВ «Черкасиенергозбут» на 2022 рік. 

Нагадаємо, що такі обговорення відбуваються щороку на виконання Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 866 від 30.06.2017 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (зі змінами).

На відкритому обговоренні були присутні представники Черкаської обласної державної адміністрації, якими попередньо були висунуті пропозиції щодо складових тарифу постачальника універсальних послу – усі ці пропозиції було враховано. Також до уваги були прийняті уточнені дані щодо обсягів споживання електричної енергії.
У ході обговорення було відзначено, що наразі частка тарифу постачальника у структурі ціни універсальних послуг складає лише 3% - така тенденція збережеться і на наступний рік.

У результаті відкритого обговорення, було прийнято рішення підтримати проект тарифу на універсальні послуги ТОВ «Черкасиенергозбут» на 2022 рік, розрахований відповідно до вимог Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг, затвердженої постановою НКРЕКП від 05.10.2018р. № 1176 (зі змінами).

З протоколом засідання можна ознайомитися тут.