До уваги власників приватних домашніх сонячних електростанцій!

02 лис 2021

До уваги власників приватних домашніх сонячних електростанцій!

Шановні споживачі - власники приватних домашніх сонячних електростанцій!

Щодо розрахунків за купівлю електричної енергії, виробленої в обсязі, що перевищує місячне споживання електричної енергії згідно з договорами про купівлю-продаж електричної енергії за «зеленим» тарифом приватним домогосподарством ТОВ «Черкасиенергозбут» інформує про наступне.

Через об’єктивні причини, що викликані ситуацією на оптовому ринку електричної енергії, у Товариства наразі відсутня можливість виплачувати кошти за «зеленим» тарифом вчасно та в повному обсязі.

Як відомо, першочерговою метою кожного електропостачальника є збереження стабільного і надійного електропостачання, а метою безпосередньо ТОВ «Черкасиенергозбут» як постачальника універсальних послуг є забезпечення безперебійного електропостачання Черкаської області, і в першу чергу – населення.

У зв’язку з тим, що середньозважена ціна електроенергії на ринку на добу наперед невпинно зростає (наприклад, станом на 02.11.2021 вона становить 3455,48 грн/МВт.год), а розрахунки споживачів універсальних послуг відбуваються за тарифом чи не в двічі нижчим (нагадаємо, ціна на універсальні послуги є фіксованою і встановлюється державою), електропостачальники змушені акумулювати усі можливі кошти для забезпечення закупівлі електроенергії на потреби найуразливіших споживачів.
До уваги власників приватних домашніх сонячних електростанцій!
ТОВ «Черкасиенергозбут» докладає максимальних зусиль для здійснення необхідних розрахунків за «зеленим» тарифом, намагаючись закумулювати кошти у сумі, достатній для здійснення такого розрахунку. Ситуація також ускладнюється тим, що ситуація на ринку стосується і «НЕК «Укренерго», яка зобов’язана здійснювати відшкодування коштів відповідно до затвердженого розміру послуги зі збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел, але наразі кошти за вересень так і не перераховані.

Ми дякуємо усім споживачам, що як і ми опинилися заручниками складної ситуації в енергетиці України, за розуміння і терпіння та запевняємо, що не зважаючи ні на що, розрахунки зі споживачами за «зеленим» тарифом ТОВ «Черкасиенергозбут» неодмінно будуть виконані і найкоротші можливі терміни і у повному обсязі!