День енергетика в ТОВ «Черкасиенергозбут»

23 гру 2021

День енергетика в ТОВ «Черкасиенергозбут»

Урочистим заходом відзначили День енергетика в ТОВ «Черкасиенергозбут». Святковий день розпочався з привітання директора Товариства Руслана Самойленка, який підбив підсумки і пригадав здобутки року, що минає.

До привітань долучився і голова Черкаської обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України Олександр Молдованов, який висловив подяку працівникам Товариства за віддану працю та відданість своїй професії.

Звісно ж, у цей День енергетика, як і в будь-який інший, не могли оминути тих, хто відповідально та сумлінно працював на користь рідного Товариства, докладав максимальних зусиль для покращення виробничих результатів та працював над власним професійним ростом. А деяких з працівників було відзначено Подяками ТОВ «Черкасиенергозбут».

Після офіційної частини усі присутні у залі та ті, хто долучився до святкування в режимі онлайн, отримали чудову можливість переглянути веселе святкове відео, до створення якого долучилися майже усі структурні підрозділи ТОВ «Черкасиенергозбут».

На цьому свято не завершилось, оскільки працівники Товариства повернулися до виконання своїх посадових обов'язків та прийому відвідувачів. Сподіваємося, що натхненні і усміхнені обличчя співробітників підняли настрій кожному, хто вирішив звернутися до центрів обслуговування споживачів у цей святковий день.

А частина з працівників була запрошена до Черкаської обласної філармонії для отримання подяк і грамот Міністерства енергетики України, Черкаської міської та обласної рад, міського голови та профспілкової організації.

Віримо, що гарний настрій цього дня залишиться з енергетиками ТОВ «Черкасиенергозбут» протягом усього року і дозволить ділитися частинками відчуття свята з оточуючими: близькими, рідними, колегами, споживачами!
Ми разом робимо велику справу! Зі святом нас! З Днем енергетика!