Про ціну електроенергії для непобутових споживачів

12 травня 2022

Про ціну електроенергії для непобутових споживачів

Шановні непобутові споживачі, традиційно інформуємо вас про актуальні ціни електричної енергії і найвигідніші умови постачання.

Наразі вже відома ціна універсальної послуги на червень 2022 року – для малих непобутових споживачів ТОВ «Черкасиенергозбут» ІІ класу напруги, електроустановки яких приєднані до мереж ПАТ «Черкасиобленерго», вона складатиме 3 664,76 грн/МВт*год (без ПДВ). 

Звісно, ситуація в країні не дає змоги будувати точні прогнози, втім, за умови збереження тенденцій сьогодення, очікується, що у червні ціна універсальних буде дещо нижчою за вільні ціни.

Тому, обираючи умови постачання на червень 2022 року, варто орієнтуватися саме на особливості розрахунків по кожному з відповідних договорів і обирати варіант, який є зручнішим для вас – нагадуємо, що така зміна умов постачання для малих непобутових споживачів ТОВ «Черкасиенергозбут» є можливою завдяки зручному сервісу «Легкий перехід».

Окремо дякуємо усім споживачам, які у такий непростий час лишаються з нами і розуміють, що відповідальне ставлення до виконання своїх договірних зобов’язань є запорукою стабільного електропостачання області!

Разом переможемо!