Про ціну електроенергії для непобутових споживачів

20 чер 2022

Про ціну електроенергії для непобутових споживачів

Шановні непобутові споживачі, традиційно інформуємо вас про тенденції на ринку електричної енергії, актуальні ціни та найвигідніші умови постачання.

Не зважаючи на війну в Україні, ринок електричної енергії працює стабільно, функціонують усі види електростанцій. Українська енергосистема з березня 2022 року є частиною європейського енергетичного простору і працює синхронно з європейською континентальною мережею ENTSO-E. Завдяки цьому ціна електричної енергії вже досить довгий час лишається стабільною і суттєвих її коливань не відбувається.

Наразі вже відома ціна універсальної послуги на липень 2022 року – для малих непобутових споживачів ТОВ «Черкасиенергозбут» ІІ класу напруги, електроустановки яких приєднані до мереж ПАТ «Черкасиобленерго», вона складатиме 3 893,30 грн/МВт*год (без ПДВ). 

Якщо тенденції сьогодення збережуться, то і надалі суттєвої різниці між ціною універсальних послуг і вільними цінами не очікується (вільні ціни, можливо, будуть дещо нижчими за ціну універсальних послуг). 

Тому при виборі умов постачання на липень 2022 року споживачам, які користуються послугою «Легкій перехід», варто орієнтуватися на особливості розрахунків по кожному з відповідних договорів і обирати той варіант, який є зручнішим за своїми умовами.

Дякуємо, що ви з нами! Дякуємо, за вчасні розрахунки! Разом ми міцно тримаємо енергетичний фронт і наближаємо день нашої перемоги!