Звіт про виконання Колективного договору

24 чер 2022

Звіт про виконання Колективного договору

Днями у ТОВ «Черкасиенергозбут» прозвітували про виконання Колективного договору.

Проведенню такого звіту, як і виконанню положень Колективного договору Товариства, не стали на заваді ні карантин, ні впровадження воєнного стану.

Важливим аспектом саме цьогорічного звіту стало те, що сторони договору виконали свої обов’язки у повному обсязі.

Велика увага протягом року приділялася поліпшенню умов праці персоналу Товариства: підрозділи були доукомплектовані меблями та оргтехнікою, а декілька ЦОС змінили місце розташування, що, сподіваємося, не лише покращило робочу обстановку, але й додало зручностей нашим споживачам.

За звітний період Товариство дотримувалось встановлених законодавством норм тривалості робочого часу, перерв для відпочинку і харчування, відпустки надавалися відповідно до чинного законодавства. Традиційно було перевиконано норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю, виконувались усі соціальні гарантії, передбачені Колективним договором.

Ще однією особливістю цьогорічного виконання договірних зобов’язань стало те, що фактичне фінансування витрат на охорону праці перевищило заплановане на 53%. Звісно, це є особливістю часу: епідемія коронавірусної хвороби триває. Зараз до пандемії в Україні ще додалася війна, тому заходи охорони здоров’я та безпеки праці мають бути максимально посиленими. 

Оскільки ТОВ «Черкасиенергозбут» у сфері охорони праці функціонує відповідно до вимог ДСТУ ISO 45001:2019 «Системи управління охороною здоров’я та безпекою праці. Вимоги та настанови щодо застосування», то збільшене фінансування цієї статті витрат очікувано продовжуватиметься і в подальшому.

Підбиваючи підсумки, учасники зборів відмітили прогрес у виконанні положень Колективного договору Товариства і висловили сподівання, що у нелегкий для країни час, не зважаючи на дію воєнного стану, обидві сторони угоди - роботодавець та працівники компанії - і надалі будуть дотримуватись діючих на підприємстві правил і норм та сумлінно виконувати свої зобов’язання.