Дитяче свято футболу

18 лип 2022

Дитяче свято футболу

«З Україною в серці» - під такою назвою днями відбувся турнір з футболу серед юнаків 2010/2011 років народження у с. Геронимівка.

Участь у футбольних змаганнях взяли 8 команд, серед яких і юні друзі ТОВ «Черкасиенергозбут» - команда Золотоніської ДЮСШ «Титани».

Турнір відбувався у три етапи. На першому команди поділилися на дві групи і грали за коловою системою між собою. Місця в групах визначили за кількістю набраних очок.

На другому етапі відбувалися півфінальні матчі: команди, що посіли перші місця в своїх групах грали з командами, які посіли другі місця у протилежних групах, а команди, що посіли треті місця в своїх групах, грали з командами, які посіли четверті місця у протилежних групах.

На третьому етапі відбулися стикові фінальні матчі за 7-8, 5-6, 3-4, 1-2 місця.

Загалом, шлях Золотоніської команди на турнірі виявився нелегким, але надзвичайно цікавим.
На першому етапі до групи разом із «Титанами» потрапили команди «Дніпро-80», «Чайка 2021-2011» та «Дніпро 80-2010».

Перша гра юних «Титанів» закінчилася з рахунком 1-0. Переможний гол у ворота «Дніпро-80» забив Іван Тинницький. Друга та третя ігри завершилися з нульовою нічиєю. У підсумку «Титани» набрали рівну кількість очок з командою «Чайка 2021-2011», але за рахунок різниці забитих голів до наступного етапу вийшли з другого місця у групі.

У полуфіналі команда «Титани» зійшлася у двобої з переможцями другої групи – командою «Чайка-2010». Золотонісці гідно проявили себе у запеклому протистоянні, до останньої секунди гри тримали суперників та уболівальників у напрузі, але футбольна фортуна у цей день була на боці Черкаської команди. Тому матч завершився із рахунком 1-0 на користь гравців «Чайки-2010».

На третьому етапі футбольна команда «Титани» змагалася за бронзу турніру. Так сталося, що у цьому двобої її суперником знову стали гравці ФК «Чайка 2021-2011», які у полуфіналі поступилися команді «Атлетік» з рахунком 0-1.

Не зважаючи на те, що команда-суперник вийшла з групи з першого місця, наші футболісти не поступалися у класі. Золотоніська команда показала надяскраву гру. Особливо відзначились Артем Козоріз, Денис Нестеровскький та Микола Міхєйко, які показали насправді «титанічну» жагу до перемоги та відданість улюбленій справі.

Проте завершилася гра нульовою нічиєю, і крапка матчу ставилася у серії післяматчевих пенальті, за результатом яких із рахунком 5-4 перемогу здобула ФК «Титани».

У підсумку гри неможливо не відмітити воротаря Золотоніської команди – Володимира Сівухіна, який на протязі усього турніру відзначався повною самовіддачею, несамовитою жертовністю, наполегливістю і бажанням перемоги. Багато в чому саме завдяки його блискавичному сейву у серії післяматчевих пенальті бронзові нагороди турніру дісталися саме ФК «Титани».

ТОВ «Черкасиенергозбут» щиро вітає «Титанів» з черговим важливим здобутком, бажає подальших успіхів, професійного зростання та, неодмінно, яскравих перемог!

Ми вами пишаємося! «Титани» - ви найкращі!