СМС для споживачів Золотоніського і Канівського районів

19 лип 2022

СМС для споживачів Золотоніського і Канівського районів

Сьогодні частина мешканців Золотоніського і Канівського районів отримають СМС-повідомлення з проханням передати до свого ЦОС персональні дані власника рахунку.

Нагадуємо, що ці дані потрібні для занесення їх у єдину всеукраїнську базу даних ринку електричної енергії Датахаб, за допомогою якої незабаром здійснюватиметься обмін інформацією про обсяги спожитої електроенергії. Детальніше про це можна дізнатися з наших попередніх публікацій.

Для того, щоб відповідна інформація була занесена до бази даних, власнику рахунку потрібно звернутися до свого центру обслуговування споживачів (ЦОС) із паспортом і кодом.

Якщо ж у споживача відсутня можливість звернутися до ЦОС особисто, то питання можна вирішити онлайн надіславши нам фото паспорта (достатньо однієї сторінки або її частини, де видно номер і серію паспорта та ПІБ власника) а також ідентифікаційного коду власника особового рахунку із зазначенням номеру особового рахунку (договору) чи точної адреси.

Відповідну інформацію слід відправити на номер телефону (Viber) або електронну пошту Вашого центру обслуговування споживачів.

Також дані приймають інформаційно-консультаційний центр та колцентр ТОВ «Черкасиенергозбут»:

➤ Електронна пошта:
call.zbut@gmail.com
ikc.zbut@gmail.com

➤ Повідомлення Viber:
(067) 510-54-58
(067) 510-54-57

➤ Повідомлення Telegram:
@operator1cheenergozbut
@operator2cheenergozbut

Отже, очікуємо Ваші персональні дані та дякуємо за розуміння і небайдужість!