Турнір з футзалу серед юнацьких команд

21 гру 2022

Турнір з футзалу серед юнацьких команд "Кубок "Енергія"

Наближається найбільш визначний день для всіх енергетиків - їх професійне свято. Зазвичай в цей день відбуваються урочисті заходи. Але, на жаль, цього року наша країна зазнала повномасштабного вторгнення і зараз не до святкувань. Проте, енергетики зараз щодня роблять неоціненний вклад в нашу спільну перемогу, як в тилу, так і на передовій.

Саме тому напередодні цього дня, наше товариство організувало благодійний турнір з футзалу серед юнацьких команд "Кубок "Енергія" на честь та в підтримку енергетиків, які боронять Україну в лавах ЗСУ.

Участь у футбольних змаганнях, які відбулися в Чорнобаї, взяли 4 команди, серед яких і юні друзі ТОВ «Черкасиенергозбут» - команда «Титани» м. Золотоноша. Окрім наших підопічних на турніри грали команди з селищ Драбів і Чорнобай, та села Мліїв.

Всі матчі турніру відбувались в напруженій і безкомпромісній боротьбі, як на справжньому дорослому турніри. Всі команди гідно проявили себе у запеклому протистоянні, до останньої секунди кожного матчу тримали юних футболістів та уболівальників у напрузі. У вирішальній грі за третє місце зійшлися "Титани” і "ДЮСШ” смт Драбів, а перше місце між собою виборювали "ДЮСШ” смт Чорнобай і "Ренет” с. Мліїв.

Отже, результати турніру наступні:

1. «Ренет», с. Мліїв
2. «ДЮСШ», смт Чорнобай
3. «Титани», м. Золотоноша
4. «ДЮСШ», смт Драбів

Особисті ж відзнаки отримали гравці, які найбільше проявили себе на турнірі: кращим воротарем став Самченко Матвій з Чорнобаю, кращим захисником - Бровко Назар з Драбова, кращим нападником - Рудь Владислав з "Титанів”, а кращим гравцем було визнано Неліпу Макара з ФК "Рене”.

Всі команди отримали подарунки, а переможці заслужені призи. А від себе ТОВ «Черкасиенергозбут» хоче подякувати за яскраві враження, всім учасникам турніру, за вшанування всіх енергетиків, які сьогодні боронять нас від ворожої агресії в лавах ЗСУ. І нехай наші діти бачать битви лише в таких безкомпромісних змаганнях, а не в реальному житті!
Турнір з футзалу серед юнацьких команд "Кубок "Енергія"
Віримо в майбутнє України! Віримо в нашу молодь!