Новий сервіс для споживачів “Електронний договір”

03 лип 2023

Новий сервіс для споживачів “Електронний договір”

ТОВ "Черкасиенергозбут” продовжує працювати над поліпшенням якості обслуговування для своїх клієнтів. Тому з 1 липня 2023 року ми запроваджуємо новий сервіс ‒ "Електронний договір". Ця послуга дозволяє оформити договори на постачання електроенергії дистанційно.

Як скористатися "Електронним договором”?

Для укладення договору про постачання електричної енергії за допомогою засобів електронної комунікації, Вам необхідно виконати наступні кроки: 

1. Ви повинні мати кваліфікований електронний підпис (КЕП). Отримати послуги КЕП фізична або юридична особа може в одному з акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК) за посиланням:  https://czo.gov.ua/ca-registry


3. Завантажити та заповнити Заяву-приєднання до договору про постачання електричної енергії.

4. Заповнену Заяву-приєднання разом з пакетом документів завантажити у веб-сервіс Paperless. Підписати Заяву-приєднання разом з пакетом документів за допомогою КЕП та надати доступ на електронну адресу e-dogovir@energozbut.ck.ua.

5. Після опрацювання наданих Вами документів, нашими фахівцями буде підготовлено договір про постачання електричної енергії та надано Вам на підпис через сервіс Paperless.

6. Також, після підписання Договору про постачання електричної енергії, на електронну адресу, вказану в Заяві-приєднання, Ви отримаєте ключ ДПЕ, за допомогою якого зможете зареєструватися в Особистому кабінеті юридичного споживача, де Вам також буде надано доступ до Договору про постачання електричної енергії.

Особливо важливо зазначити, що "Електронний договір" не лише економить ваш час, а є безкоштовним. Ви не сплачуватиме за користування ним, незалежно від кількості завантажених документів.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання стосовно користування сервісом дистанційного укладення договорів на постачання електроенергії, ви можете звернутися за відповіддю до наших Центрів обслуговування споживачів

ТОВ «Черкасиенергозбут» щиро дякує кожному з наших клієнтів, які відповідально використовують електроенергію і своєчасно сплачують рахунки.