Дитячий футбольний турнір Золотоніської ДЮСШ

18 жов 2023

У місті Золотоноша відбулася першість Золотоніської ДЮСШ з футболу серед дітей 2016-2017 року народження. У змаганнях брали участь три команди: ДЮСШ "Чорнобай", ФК "СпортКідс" і команда господарів змагань.

ТОВ "Черкасиенергозбут", яке вже не перший рік підтримує дорослу команду Золотоніської ДЮСШ "Титани", цього разу виступило спонсором і дитячого турніру адже це майбутні гравці наших підопічних.

Першість проходила у формі турніру, де кожна команда зіграла дві гри. Незважаючи на зовсім юний вік суперників, всі ігри проходили в безкомпромісній боротьбі, немов на дорослих турнірах. Усі команди боролися до кінця в кожній грі.

Матчі закінчилися з наступними рахунками:
ФК "СпортКідс" - ДЮСШ "Чорнобай" 0:1
ДЮСШ "Чорнобай" - ДЮСШ Золотоноша 4:1
ДЮСШ "Золотоноша" - ФК "СпортКідс" 2:4

За підсумками змагань переможцем стала команда ДЮСШ "Чорнобай", друге місце зайняла команда ФК "СпортКідс", третє - господарі змагань ДЮСШ "Золотоноша".

ТОВ "Черкасиенергозбут" щиро вітає переможців та бажає всім гравцям успіху в їх футбольній кар'єрі, яку вони лише починають.  Новий досвід, який вони здобули, безперечно допоможе їм в майбутніх змаганнях.