Вже вдруге напередодні Дня енергетика, наше товариство організувало благодійний турнір з футзалу серед дитячих команд "Кубок "Енергія" на честь та в підтримку енергетиків, які боронять Україну в лавах ЗСУ.
![](https://energozbut.ck.ua/uploads/posts/2023-12/1703145962_12.jpg)
Цього разу у футбольних змаганнях, які відбулися в Чорнобаї, взяли участь 6 команд, серед яких і підопічні нашого товариства - команда "Титани" м. Золотоноша. Окрім золотонісців, у турнірі взяли участь команди з селищ Драбів і Чорнобай, а також міст Черкаси, Сміла і Канів.
![](https://energozbut.ck.ua/uploads/posts/2023-12/1703145961_10.jpg)
Як завжди на дитячому турнірі були великі емоції, і всі матчі відбувалися в напруженій і безкомпромісній боротьбі. Всі команди гідно представили себе у запеклому протистоянні, тримаючи юних футболістів та уболівальників у напрузі до останньої секунди. У вирішальній грі за перше місце зустрілися "Титани" і ДЮСШ смт Чорнобай, і фінальний рахунок гри 1:0 свідчить про напружену боротьбу.
![](https://energozbut.ck.ua/uploads/posts/2023-12/1703145944_9.jpg)
Отже, результати турніру наступні:
1. ФК "Титани", м. Золотоноша
2. ДЮСШ смт Чорнобай
3. ФК "Діамант", м. Сміла
4. ДЮСШ смт Драбів
5. ДЮСШ м. Канів
6. СДЮШР "Чайка", м. Черкаси
![](https://energozbut.ck.ua/uploads/posts/2023-12/1703145924_8.jpg)
Кожен учасник турніру отримав невеликий пам'ятний подарунок про змагання, а кращі гравці команд отримали особисті відзнаки. Кращим гравцем турніру було визнано Олександра Ковтуна з ФК "Титани".
![](https://energozbut.ck.ua/uploads/posts/2023-12/1703145907_11.jpg)
Всі команди отримали подарунки, а переможці отримали заслужені кубки і медалі. Від себе ТОВ "Черкасиенергозбут" хоче подякувати за яскраві враження всім учасникам турніру та вшанувати всіх енергетиків - тих, хто сьогодні боронить нас від ворожої агресії в лавах ЗСУ, і тих, хто ризикує своїм життям відновлюючи електропостачання під обстрілами і на замінованих територіях.
![](https://energozbut.ck.ua/uploads/posts/2023-12/1703145935_12_upscayl_4x_ultramix_balanced.jpg)
Побажання залишається незмінним: нехай наші діти бачать битви лише в таких безкомпромісних змаганнях, а не в реальному житті!