Електронний рахунок

Відмова від рахунку в паперовій формі – Ваш перший крок до збереження навколишнього середовища!

Відмовитися від отримання рахунку за електроенергію у паперовій формі побутові споживачі ТОВ «Черкасиенергозбут» можуть у Кабінеті побутового споживача. Для цього слід:
  1. 1. Зайти у свій Особистий кабінет (якщо раніше Ви не користувалися цим сервісом, то Вам слід спочатку зареєструватися).
  2. 2. На вкладці "Нарахування" вказати адресу електронної пошти.
  3. 3. Поставити галочку у полі «Рахунок на електронну пошту».

Даною дією Ви надасте згоду на відмову від отримання паперового рахунку за спожиту електричну енергію та виявите бажання отримувати електронний рахунок на вказану Вами адресу електронної пошти.
 
 

Розсилка рахунків на електронні пошти споживачів здійснюватиметься після 7-го числа місяця, наступного за розрахунковим.

Зверніть увагу, що відмова від рахунку у паперовій формі не обмежує Вашого доступу до інформації про споживання електроенергії, оскільки у кабінеті побутового споживача міститься вичерпна інформація по особовому рахунку (нарахування, оплати, діючі тарифи, пільги і субсидії за їх наявності тощо).

Також, за бажанням, Ви маєте змогу роздрукувати рахунок на оплату електричної енергії у будь-який момент, якщо у цьому виникне потреба.

Бажаємо Вам приємного користування Кабінетом побутового споживача!