Побутовий споживач

    ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ» визначено постачальником універсальних послуг на території Черкаської області (постанова НКРЕКП від 26.10.2018 № 1268)

    Договір про надання послуг з розподілу електроенергії – домовленість сторін про доступ до системи розподілу, яка укладається між ОСР, що здійснює розподіл електроенергії на території ліцензованої діяльності, та Користувачем (в тому числі споживач і постачальник).

    Договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг - домовленість між постачальником універсальних послуг та побутовим або малим непобутовим споживачем, яка передбачає постачання всього обсягу фактичного споживання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачем у певний період часу постачальником універсальних послуг за цінами постачальника універсальних послуг.

    Побутовий споживач - фізична особа, яка використовує електричну енергію для забезпечення власних побутових потреб, що не включають професійну та/або господарську діяльність, на підставі відповідного договору з учасником ринку, у тому числі за договором постачання електричної енергії споживачу.

Рахунок за спожиту електричну енергію надається Постачальником побутовому Споживачу після 7 числа місяця, наступного за розрахунковим. Оплата рахунка Постачальника за Договором має бути здійснена Споживачем протягом 10-ти робочих днів від дати його отримання, але не пізніше 20 числа місяця, наступного за розрахунковим.

Оплата за спожиту електричну енергію може бути здійснена за вибором споживача:
- готівковими коштами або платіжною карткою чи безготівковими коштами в центрах обслуговування споживачів, банках або через інші сервіси прямих платежів;
- з використанням мережі Інтернет (інтернет-банкінг);
- в інший спосіб, не заборонений чинним законодавством.

Для здійснення розрахунків за фактично спожиту електричну енергію Постачальник формує та виставляє споживачу платіжний документ у паперовій або електронній формі (у випадку згоди споживача на отримання електронного платіжного документа), на підставі даних комерційного обліку, отриманих у порядку, передбаченому Кодексом комерційного обліку електричної енергії. Споживач може відмовитись від паперової форми рахунку наступними способом:
- Зареєструватися в особистому кабінеті побутового споживача на офіційному сайті Товариства та відправити заявку щодо відмови від паперової форми рахунку;
- надіслати відповідне звернення на поштову адресу та/або на офіційну електронну пошту Товариства.

 

 

БЛАНКИ ДОКУМЕНТІВ:

 Договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг

 Додаток №1 Заява-приєднання для побутових споживачів

 Додаток №2 Договір про купівлю-продаж електричної енергії за "зеленим" тарифом приватним домогосподарством

 Додаток №3 Комерційна пропозиція "Побут"

ЗАЯВА-ЗВЕРНЕННЯ щодо розгляду заяви-повідомлення про встановлення генеруючої установки

Заява-повідомлення про встановлення генеруючої установки