Відзнаки Товариства

Компанія року 2020

2020 рік для нашого Товариства не минув дарма і за результатами аналітичного дослідження Всеукраїнського галузево-аналітичного центру серед підприємств малого та середнього бізнесу ТОВ «Черкасиенергозбут» потрапило до числа кращих постачальників товарів та послуг і здобуло відзнаку «Компанія року 2020».


Аналітика проводилася серед усіх діючих підприємств України. Кожна компанія оцінювалася за показниками, що характеризують попит на послуги серед клієнтів та споживачів. Додатково аналізувалися відкриті реєстри, показники компанії по відношенню до галузі та регіону.

Відтак, ТОВ «Черкасиенергозбут» визнано Всеукраїнським галузево-аналітичним центром надійним партнером, престижним роботодавцем і рекомендовано до співпраці, використання послуг, укладання довгострокових угод, залучення інвестицій та довгострокового кредитування.

Ми дякуємо усім працівникам Товариства за плідну роботу, відданість своїй справі та сумлінність у ставленні до своїх посадових обов’язків.

Сертифікати ISO 9001:2015 та ISO 45001:2019

На 2022 рік ТОВ «Черкасиенергозбут» поставило перед собою досить амбітні плани, а саме розробити та впровадити у компанії інтегровану систему управління якістю, охороною здоров’я та безпекою праці  згідно з вимогами міжнародних стандартів ДСТУ ISO 9001:2015 та ДСТУ ISO 45001:2019.

Наприкінці травня 2022 року ТОВ «Черкасиенергозбут» успішно пройшло зовнішній аудит і отримало сертифікати відповідності системи управління якості за вимогами ДСТУ ISO 45001:2019 «Системи управління охороною здоров'я та безпекою праці» та ДСТУ ISO 9001:2018 «Системи управління якістю».


Для нашої компанії отримання сертифікатів ISO — це дійсно визначна подія, оскільки тепер висока якість наших послуг та дотримання усіх вимог охорони праці мають документальне підтвердження і є додатковою гарантією надійності для наших споживачів та партнерів.

Ці документи, з одного боку, підтверджують високий професійний рівень менеджменту та відкривають нові можливості для розвитку компанії і персоналу, а з іншого — передбачають постійну роботу, спрямовану на подальше підвищення якості та ефективності роботи Товариства.