Електронний договір

 
Шановні споживачі, повідомляємо вас про можливість долучитися до зручного і ефективного сервісу "Електронний договір”, який допомагає заощаджувати ваш час та кошти.


Електронний договір – це сервіс дистанційного укладення договорів на постачання електричної енергії.
 
Переваги нового сервісу:
✔ Економить Ваш час: значно скорочується час на обмін документами між контрагентами - хвилини замість днів, прискорює узгодження.
✔ Оптимізує процеси: відмова від зайвих дій, пошук документів в особистому кабінеті займає лічені секунди.
✔ Знижує витрати: не потрібно витрати на послуги з доставки кореспонденції, не потрібні численні шафи та папки для зберігання документів.
 
Як скористатися "Електронним договором”?

Для укладення договору про постачання електричної енергії за допомогою засобів електронної комунікації, Вам необхідно виконати наступні кроки: 

1. Ви повинні мати кваліфікований електронний підпис (КЕП). Отримати послуги КЕП фізична або юридична особа може в одному з кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг (КНЕДП) за посиланням:  https://czo.gov.ua/ca-registry

2. Завантажити та заповнити Заяву-приєднання до договору про постачання електричної енергії:
Заява-приєднання до Договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг (непобутові споживачі)
Заява-приєднання до Договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг (побутові споживачі)
Заява-приєднання до Договору про постачання електричної енергії постачальником за вільними цінами (непобутові споживачі)
Заява-звернення щодо розгляду заяви-повідомлення про встановлення генеруючої установки

3. Бути зареєстрованим або зареєструватись на веб-сервісі "Paperless - сервіс для компаній та підприємців по обміну документами між собою в електронній формі", за посиланням https://paperless.com.ua.

4. Заповнену заяву-приєднання разом з пакетом документів завантажити у веб-сервіс Paperless (перелік документів для заключення договору про постачання електричної енергії, які необхідно долучити до заяви-приєднання). Підписати Заяву-приєднання разом з пакетом документів за допомогою КЕП та надати доступ на електронну адресу e-dogovir@energozbut.ck.ua.

5. Після опрацювання наданих Вами документів, нашими фахівцями буде підготовано договір про постачання електричної енергії та надано Вам на підпис через сервіс Paperless.

6. Також, після підписання Договору про постачання електричної енергії, на електронну адресу, вказану в Заяві-приєднання, Ви отримаєте ключ ДПЕ, за допомогою якого зможете зареєструватися в Особистому кабінеті юридичного споживача http://urcabinet.energozbut.ck.ua, де Вам також буде надано доступ до Договору про постачання електричної енергії, в електронній формі.

Особливо важливо зазначити, що "Електронний договір" не лише економить ваш час, а є безкоштовним. Ви не сплачуватиме за користування ним, незалежно від кількості завантажених документів.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання стосовно користування сервісом дистанційного укладення договорів на постачання електроенергії, ви можете звернутися за відповіддю до наших Центрів обслуговування споживачів