«Енергетичні» лавки з’явились у зоопарку і на «Селені»

23 лип 2019

«Енергетичні» лавки з’явились у зоопарку і на «Селені»

   ТОВ «Черкасиенергозбут» продовжує втілювати новий соціальний проект, що має гасло: «Енергію кожному і без обмежень». Відповідно до нього електропостачальна компанія облаштовує у Черкасах енергетичні лавки.  
   Кожна з таких лавок – це не лише місце для відпочинку, але й пристрій для підзарядки акумуляторних батарей мобільних телефонів, ноутбуків, планшетів, power-банків. Оскільки лавки оснащені сонячними панелями, то електроенергію для заряджання гаджетів вона виробляє сама.  
   Як розповіла власник РК «Афіша» Юлія Іонан, лавка виготовлена з металу й дерева (бук), яке пофарбоване стійкою до ультрафіолету фарбою. Її потужності вистачить на повну зарядку дев’яти мобільних телефонів (від 0 до 100%).
 - У комплекті до лавки входить два акумулятори. Крім того, вона оснащена спеціальною установкою, яка дозволяє відключати пристрій від живлення за умови повної зарядки, аби економити енергію, – розповіла Юлія Іонан.
 Першу енерголавку на минулому тижні встановили біля приміщення Черкаської міської ради. І буквально зразу вона стала визначним місцем городян і гостей міста, адже там тепер коли не глянь, повно молоді, яким цікаво заряджати гаджети просто неба.
 Упродовж кількох наступних днів такі ж лавки облаштували на території заміського готельно-ресторанного комплексу «Селена Family Resort» та у Черкаському міському зоологічному парку біля експозиції «Земля ведмедів і вовків». 
  У зоопарку енерголавочка стала теж популярним місцем, адже відвідувачі одразу оцінили вигоди, які вона дає.
 - Як бачу, ця лавка дійсно дуже потрібна, бо там постійно є люди, які заряджають свої гаджети, - прокоментував директор Черкаського міського зоологічного парку Євгеній Ван.
  Цю ж саму думку підтвердили і гості зоопарку, які, сидячи на лавці одночасно робили кілька речей: відпочивали, спілкувались між собою та заряджали мобільники. 
 - Я приїхала з Дніпра і у вашому зоопарку вперше. Щиро кажучи була приємно вражена тим високим рівнем турботи за комфорт відвідувачів, бо таких лавочок на сонячних батареях я і у своєму місті поки не бачила. Між тим, це дуже зручно для людей: можна і відпочити і вирішити проблему з телефоном, який раптом розрядився, - поділилась Любов Максимівна.
   В унісон їй говорила і черкащанка Лідія Федорівна:
   - Чесно кажучи, не знала, що тут є таке диво. Більше б таких лавок було у Черкасах, бо розумію, наскільки це важливо. Батарея мого телефону погано тримає заряд, тож виходячи з дому завжди ризикую у будь-який момент залишитись без зв’язку. Переконана, що наявність таких лавочок – це просто прекрасно.