Про СМС-повідомлення від ТОВ «Черкасиенергозбут»

25 лис 2022

Про СМС-повідомлення від ТОВ «Черкасиенергозбут»

Шановні споживачі, Україна продовжує зазнавати постійних ударів по об'єктах енергетичної структури, тому в ці дні своєчасна оплата рахунків споживачами стає критично важливою. Наше Товариство висловлює щиру подяку всім, хто оплатив рахунки за спожиту електроенергію!

Вкотре зауважимо, що вчасна оплата рахунків – це можливість закупити електроенергію у необхідній кількості та забезпечити ремонт електромереж області. Кожен ваш платіж – це підтримка енергетичної системи України та посильна допомога в обороні нашої країни.

Сьогодні ті споживачі, хто з певних причин не оплатив рахунки за спожиту електроенергію, отримають СМС-повідомлення з нагадуванням про заборгованість.

Якщо Ви не оплатили рахунок у цьому місяці – дуже просимо зробити це якомога швидше!

Якщо ж Ви оплатили рахунок, але все рівно отримали повідомлення про наявний борг – приносимо свої вибачення. Причин цьому може бути декілька:
• по-перше, номер телефону у базі Товариства може не відповідати особовому рахунку. Виправити це дуже легко, звернувшись до кол-центру;
• по-друге, Ваш платіж міг затриматися у дорозі, і кошти ще не встигли потрапити на особовий рахунок. Таке явище частіше спостерігається при оплаті через пункти прийому платежів АТ «Укрпошта» (тут кошти можуть надходити протягом 7 робочих днів), втім, у зв’язку з воєнним станом затримки можуть виникати і при оплаті через інші сервіси. Тому в такому випадку варто просто зачекати – одразу після надходження кошти у повному обсязі будуть зараховані на Ваш особовий рахунок.
• по-третє, при здійсненні оплати могла бути допущена помилка (наприклад, невірно вказано особовий рахунок). У такому випадку Вам слід звернутися до свого Центру обслуговування споживачів чи установи, де Ви здійснювали платіж, для виправлення помилкової оплати.

Ще раз дякуємо усім, хто своєчасно оплатив рахунки!

Наразі забезпечення надійного тилу для наших захисників – це прямий обов’язок кожного українця. Вчасна оплата спожитої електроенергії дає можливість енергетикам своєчасно усувати наслідки терористичних ударів росії. Україні потрібна електроенергія, і лише нашими спільними зусиллями ми зможемо уникнути блекауту та обов'язково здобудемо перемогу!

Все буде Україна!